צרו עימנו קשר בטופס הבא

בין שירותינו

הובלות כלליות

חברת אפי הובלות גאה ברמה הגבוהה של עובדיה, נהגיה ומנהליה. אנו גאים בצי המשאיות ורכבי ההובלה שלנו וחשוב לא פחות – אנו גאים ביכולת שלנו להוביל כל דבר, לכל מקום. אנו מבצעים כבר יותר מ-30 שנה את כל סוגי ההובלות: הובלות של דירות ובתים, משרדים וכל סוגי החפצים. אם אתם צריכים הובלות כלליות, בכל מקום ברחבי הארץ, באזור המרכז, השרון וכן הלאה, אנו עומדים לרשותכם.

לכל ההובלות, גם קטנות וגם גדולות

המסר החשוב והעיקרי שלנו הינו הקפדה בלתי מתפשרת על השירות. עבורנו, כל הובלה חשובה כי אנו יודעים כי החפצים שלכם, הרכוש שלכם, המחשבים שלכם, המקררים שלכם וכל מה שאתם צריכים שנעביר – הכל חשוב לכם ולפעמים גם מאוד יקר ללבכם. אם הלקוח צריך, אנו מספקים שירות של אריזה מקצועית.

ללקוחות שצריכים הובלות של תכולת בית, אנו מספקים קרטונים חדשים, ללא עלות, כי אנו מאמינים שזה חלק מהשירות. למשרדים, אנו עוטפים באופן מיוחד את המחשבים (בניילון פצפץ שמספק הגנה נוספת). אם יש לכם תכולה של בית גדול או תכולה של דירת חדר קטנה, אם אתם צריכים הובלה לבית עם מעלית או לדירה בבניין חסר מעלית – אנחנו לרשותכם. אם צריך, יש לנו מנוף שמאפשר להשלים את העבודה מהר יותר, טוב יותר, נוח יותר ובטוח יותר.

אפי הובלות, תמיד לרשותכם – לכל הובלה

אין ספק כי שלושים שנות ניסיון בהובלה לא הולכים ברגל. ואכן, עם השנים ראינו, באפי הובלות, את כל מה שאפשר להעלות על הדעת בתחום ההובלות. אנו מספקים הובלות כלליות, מעבירים מפה לשם כל מה שלקוחותינו צריכים והכל – באמינות ואחריות. התכולה שאנו מעבירים מבוטחת. נהגי רכבי ההובלות שלנו מקפידים על נסיעה בטוחה וצוותי המובילים שלנו מתייחסים לכל פריט וחפץ בזהירות הנחוצה.
בין השירותים הנוספים שאנו מעניקים ניתן לציין את הפירוק וההרכבה של ארונות, אפשרות לאריזת מטבחים, הובלות תכולת בתים, ציוד של משרדים, העברה ללקוחות מוסדיים וכן שירותי אחסון. חיפשתם חברה אמינה שמספקת את כל סוגי ההובלות? אפי שירותי הובלה, תמיד לרשותכם בכל הובלה והובלה.

לפרטים נוספים חייגו