צרו עימנו קשר בטופס הבא

בין שירותינו

הובלות מנוף

חברת אפי הובלות מספקת ללקוחותיה השונים שירותי הובלות וגם שירותים משלימים. בין היתר, אנו מסגלים לספק גם שירות ארצי של הובלות לצד שירותי מנוף צמודים. גם אם אתם מתגוררים בקומה מאוד גבוהה, אנו ערוכים לסייע לכם בהעברת הדירה. גם אם המשרד שלכם משקיף מאוד מגבוה, המנופים הגדולים שלנו יוכלו לאפשר לכם מעבר של המשרד למיקום חדש בצורה בטוחה ויותר מהירה.

אפי הובלות – נגיע לכל גובה בשבילכם

ברשותנו צי של משאיות לצד מנופים שיכולים להגיע עד לגובה של 70 מטרים. המנופים שלנו יכולים להגיע לקומה עשרים ויותר. עד כמה גבוה נוכל להגיע בשבילכם? עד קומה 24! הובלות מנוף הן דרך מעולה לאפשר העלאה והורדה של פריטים שונים, של ציוד, סחורות או רהיטים. אפי שירותי הובלה – אנו יכולים להגיע בשבילכם לכל מקום, מתי שרק תצטרכו. אפשרי להזמין משאית להובלה או מנוף גם בשעות בלתי שגרתיות, בהתאם לרצוי לכם. יש לנו כמה וכמה צוותים, כך שאנו ערוכים גם לביצוע הובלות גדולות וכן לביצוע הובלות והרמות במנוף לכמה וכמה לקוחות במקביל. צוותי ההובלה שלנו ומפעילי המנוף המנוסים יוכלו להגיע עבורכם לכל מקום ולכל גובה.

אנו מתמחים בהובלת מנוף לצורך הרמה או הורדה של ספות גדולות, שלא ניתן לפרק. אנו מסוגלים להרים לגובה או להוריד פסנתרים כבדים ויקרים הקרובים ללבכם. כל רהיט או ארון שלא רוצים לפרק או שלא ניתן להכניס למעלית או לחדר המדרגות, נעביר חיש קל בעזרת מנוף. ארגזים גדולים וכבדים וציוד משרדי, מחשבים וכיוצא באלה – את הכל נוכל להעמיס על המנוף ולהביא בדיוק למקום הדרוש.

מבטיחים לכם אחריות ושקט נפשי

חיפשתם חברת הובלה שתוכל לספק לכם גם מנוף? זקוקים לשירות יעיל, איכותי, אמין ומקצועי? אפי שירותי הובלה, הובלות מנוף לרשותכם בכל יום ובכל שעה. צרו עימנו קשר וספרו לנו מה אתם צריכים להעביר ולאיזו מטרה דרוש לכם מנוף. אנו נדע להתאים את סוג רכב ההובלה והמנוף שיתאימו בדיוק למטרה. מנופי המשטח שלנו בשילוב העובדים המנוסים מבטיחים לכם שקט נפשי לקראת כניסתכם לדירה החדשה או לקראת מערכם למשרד החדש. השירות כולל אחריות וביטוח.

לפרטים נוספים חייגו