צרו עימנו קשר בטופס הבא

בין שירותינו

הובלות משטחים

הובלה של משטחים, תכולה וסחורה של עסקים מחייבת עובדים מקצוענים וצי של רכבי הובלה ומשאיות. אנו, בחברת אפי הובלות, מעמידים את הניסיון והשירות שלנו לרשות לקוחותינו לא שנה ולא שנתיים וגם לא עשר או עשרים שנה. מזה שלושים שנה אנו מבצעים הובלות, מכל הסוגים ומכל המינים, כולל הובלה של משטחים. את הכל אנו מבצעים לרווחתם של לקוחותינו, על פי לוח זמנים ראוי.

אפי הובלות זה מוניטין בהובלות

את הסחורה או הציוד היקר שלכם לא תרצו להפקיד בידיו של גורם לא ידוע. אנו באפי הובלות מבינים כי העסק שלכם, הסחורה שאתם צריכים להעביר (ולפעמים גם לספק על פי לוח זמנים שלכם), זה גם המוניטין שלכם והשם הטוב שלכם. וכפי שהשם שלנו חשוב לנו, אנו פועלים ללא לאות כדי לשמור גם על מה שחשוב ללקוחותינו. אנו מבצעים הובלות פרטיות וגם מסחריות ומעבירים משטחים, מכל מקום ולכל מקום. יש לנו צי גדול של משאיות אשר ערוכות להעביר את כל המשטחים שלכם לאן שרק תבקשו. ההטענה של המשאיות נעשית תמיד בהקפדה מלאה וכך גם הפריקה. לא משנה אילו סוגי משטחים יש לכם או מה בדיוק אתם צריכים להעביר, אנו נדאג לבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר.

איכות ובטיחות בכל הובלה

אם אתם צריכים שירותי הובלת משטחים לצורך תגבור משאיות התובלה שלכם או שאתם צריכים שירות מסוג זה כי אין לכם משאיות תובלה כלל, זה לא כל כך חשוב. אנו ערוכים ומוכנים לספק לכם שירותי הובלה של משטחים, סחורה או ציוד, בין אם זהו שירות חד פעמי או שירות קבוע או מזדמן.

אנו גאים לספר כי רבים מלקוחותינו הם לקוחות חוזרים או כאלה שהגיעו בזכות המלצות של אחרים. אנו מכירים את כל מה שקשור בטיפול והובלה של משטחים, שאותם מעמיסים חיש מהר באמצעות מלגזות או ציוד הרמה אחר.

במסגרת ההובלות שאנו מבצעים ללקוחותינו אנו מעבירים סחורה מכל סוג ומין, גם פריטים גדולים וכבדים וגם פריטים קטנים וקלי משקל. אנו פועלים תחת נהלי עבודה שמבטיחים איכות ובטיחות, בכל רגע ורגע, בכל הובלה והובלה.

לפרטים נוספים חייגו