צרו עימנו קשר בטופס הבא

בין שירותינו

הובלות של דירות ומשרדים

כאשר עומדים לעבוד לדירה חדשה, לבית חדש או אול למשרד חדש, חשוב לבדוק היטב מיהי חברת ההובלות שאותה נרצה להזמין. מי שמפקיד את רכושו היקר בידי חברה שהוקמה רק אתמול לא יוכל לדעת מהי איכות השירות, מי מבצע את ההובלה. חברת אפי הובלות, בעלת ניסיון של כ-30 שנה במקצוע, מקפידה על שירות מקצועי, אדיב ואחראי. הודות לצי רכבי ההובלה והמשאיות אנחנו ערוכים לספק את השירות בכל מקום, לכל מטרה.

החפצים שלכם, האחריות שלנו

אנחנו, אפי שירותי הובלה, מתייחסים בכובד ראש וברצינות לכל חפץ וחפץ שאותו אנו מעבירים בשבילכם, הלקוחות שלנו. אנו מודעים היטב לכך שאת החפצים שלכם, הרכוש שלכם, קניתם במיטב כספכם ויש גם הרבה מאוד חפצים בעלי ערך רגשי או מסחרי, ערך שלא ניתן לאמוד רק בכסף. משום כך אנו מקפידים תמיד על מתן שירות ברמה גבוהה, על אריזה מצוינת, על פירוק והרכבת רהיטים, כך שניתן יהיה להוביל אותם כראוי, כפי שאתם צריכים ורוצים.

כחלק מהשירות, אנו מספקים לכם, הלקוחות, קרטונים חדשים כדי שהכל יהיה ארוז היטב. את הריהוט שלכם אנו תמיד עוטפים בניילון נצמד כדי שהניקיון יישמר ללא רבב. הטיפול בכל הפריטים שאנו מובילים נעשה תמיד בזהירות ותוך הפעלת מחשבה ושיקול דעת. פירוק והרכבת רהיטים ומטבחים נעשה בצורה נאותה ואנו מציעים אפשרות לאריזת המטבח. עבור לקוחותינו בעלי המשרדים, אנו עוטפים את הציוד הרגיש כדוגמת המחשבים באופן ייחודי – גם ניילון מסוג פצפץ וגם קרטונים. עם אפי הובלות, אתם יכולים להרגיש בטוחים – יש לנו תמיד ביטוח על הציוד ועל התכולה.

קומה גבוהה? יש לנו מנוף

את כל הציוד, הרכוש, הרהיטים, הפסנתרים, המחשבים, את הכל אנו מובילים בבטחה. אנו מובילים פסנתרים ומקררים גדולים במיוחד ואם הקומה גבוהה או שאין מעלית אנו עושים שימוש במנוף המגיע עד לגובה המרשים של 35 מטרים. יש לנו ניסיון רב בהובלות של כל סוגי התכולות, הובלות עבור משרדים, הובלות עבור מוסדות וכמובן הובלות של תכולת בתים ודירות (ואם צריך, אנו מספקים גם שירות של הובלות קטנות).

נתקעתם? הדירה לא מוכנה?
אנו מציעים לכם אפשרות אחסנה של התכולה לתקופה הקרובה עד לכניסתם לנכס!

לפרטים נוספים חייגו