צרו עימנו קשר בטופס הבא

בין שירותינו

הובלות

מעבר דירה, בית או עסק מתחיל בבחירת חברת הובלות. לפני ביצוע ההובלה יש להבין מהו היקף ההובלה, להחליט האם אתם אורזים לבד או תהיו מעוניינים להיעזר בשרותי אריזה של חברת הובלות, לקבל הצעת מחיר ואפילו להיפגש עם המוביל. אפשר ורצוי להפוך את כל התהליך של ההובלה לחיובי ונעים, בלי להכנס למתחים מיותרים. בחברת אפי שירותי הובלה מתמחים בהעברת דירות, בתים פרטיים, משרדים, בתי עסק ומוסדות למיניהם.

מאחורי החברה יותר משלושים שנות מצויינות בביצוע הובלות בסדרי גודל שונים ואינספור לקוחות מרוצים. אף על פי שבסיס החברה נמצא ברמת גן, אנו מעניקים שירותי הובלות מהירים ויעילים בכל רחבי הארץ. כל זאת הודות לצי גדול של משאיות בגדלים שונים על פי צרכי הלקוח, וצוותי עבודה שמסוגלים לתת  מענה איכותי למספר לקוחות בו זמנית. אפי שרותי הובלה היא חברה מנוסה ששאיפתה היא להעניק מענה לכל צורך של לקוחותיה והיא משרתת קהל מגוון של לקוחות, מטפלת בכל סוגי ההובלות ומציעה גם שרותים משלימים ברמה הגבוהה ביותר.

עונת הובלות היא לרוב בקיץ ולכן אם ברצונכם לחסוך, כדאי לדחות את ההובלה לחודשי האביב או הסתיו במידת האפשר. כמו כן, יש אפשרות לארוז לבד את כל תכולת הבית או העסק שלכם אך יש אפשרות להיעזר בחברת הובלה שלכם שתעשה נאמנה את עבודת האריזה בצורה מקצועית יעילה ומהירה.

אז אם בתחילת התהליך רעיון המעבר נשמע לכם קצת מפחיד או מסורבל, אם בחרתם חברת הובלה נכונה, לא רק שהתהליך הופך להיות פשוט, אלא שהוא אפילו יכול להיות נעים ובעל יתרונות מסוימים שלא נלקחו בחשבון קודם לכן, כגון הוצאת חפצים ממקומות האחסון שלהם ובחינה מחודשת האם יש בהם צורך, ולאחר מכן, סידורם וארגונן מחדש. זו דרך נהדרת לעשות סדר ונקיון, להפטר מחפצים שכבר אין בהם צורך, ואף לגלות מחדש את קיומם של חפצים ישנים שנשכחו במגירות. תתפלאו לגלות כי לא את כל הרהיטים תצטרכו בבית החדש ולא כל חפץ ישן נושא איתו געגוע. כדאי לקחת בחשבון כי ישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על מחיר ההובלה, למשל, מספר המדרגות בבניין וצורתן, בהעדר מעלית, המרחק למשאית, ועוד.

אפי שרותי הובלה מתחייבים לתת שרות איכותי ומקצועי במחיר אטרקטיבי.

לפרטים נוספים חייגו