צרו עימנו קשר בטופס הבא

בין שירותינו

העברת פסנתר

העברת פסנתר נשמעת אולי כמו סצנה שלקוחה מהסרטים המצוירים של פעם, אולם כפי שוודאי אתם יכולים להבין, פסנתרים חייבים לעבור מדי פעם ממקום למקום ואיתם גם צריכה להיות חברת הובלה מקצועית שתדע להתייחס אליהם בעדינות הראויה להם. אז בכל הקשור להעברת פסנתרים, הרמת רהיטים כבדים ועדינים אחרים ובכלל לתחום הובלה עם מנוף בשרון או במרכז – הנה מידע מעניין שאולי ישמש אתכם מטעם צוות אפי שירותי הובלה.

הרמת רהיטים

הרמת רהיטים היא תחום שאנשים שאינם בקיאים בו מספיק עלולים לחשוב שהוא מצריך כוח פיזי רב בלבד. אך בתוך חברת הובלה, הרשו לנו לומר שהעברת רהיטים בכללותה היא תחום המצריך מיומנות, ריכוז, עדינות וכד'. העברת פסנתר למשל, מצריכה למעשה ניסיון רב בהעברת פריטים עדינים או מיוחדים. מעבר למשקל הרב שיש כמעט לכל פסנתר, צורתו המיוחדת והעובדה כי לא ניתן לפרק אותו וכד', הופכים את הובלתו למסובכת מהרגיל, עבודה שלא כל חברת הובלה מסוגלת להתמודד עמה. כחברה שאכן מבצעת עבודות כאלה, נספר לכם שלעיתים קרובות אנו עושים שימוש בובלה עם מנוף בשרון, במרכז, או אפילו בשפלה. בכלל, העברה בסיוע מנוף היא דרך מצוינת להעברת פסנתרים או כל רהיט אחר שאיננו יכול להיות מועבר בדרך הרגילה.

הובלה עם מנוף בשרון

אז למרות שכבודם של הפסנתרים במקומו מונח, העברת פסנתר איננה המשימה היחידה המצריכה הובלה עם מנוף בשרון, בת"א וכד'. לצד העברת פסנתר, קיימים גם רהיטים כמו ארונות, ספות, מקררים וכד', שלעיתים נתקשה להעביר אותם באופן הרגיל ולכן במקום הרמת רהיטים, נעדיף לעשות שימוש במנוף מיוחד. מטרתו של המנוף איננה רק לחסוך את פירוק הרהיט או הפריט, אלא גם לסייע בהעברתו בתנאי גובה מסוימים או בבניינים בהם אין אופציה להעביר את הפריט באף דרך אחרת. הובלה עם מנוף אגב, היא רק אחד מן השירותים הנלווים שאנו מציעים, לרבות סיוע בהובלה לקראת אחסון, אריזה מקצועית של רהיטים או פריטים ועוד.

הובלת דירת 2 חדרים בחולון

גם במקרי הובלת דירת 2 חדרים בחולון (או בכל מקום אחר לצורך העניין), ייתכן ונצטרך לעשות שימוש במנוף לשם העברת פסנתר או כל פריט מיוחד אחר. חשוב לציין כי השימוש במנוף איננו נקבע לפי גודל הדירה, אלא גודל הרהיט, גודל הבניין\חדר המדרגות ושאר המאפיינים הטכניים של ההובלה. כמו כן, השימוש במנוף איננו תלוי תמיד במספר הפריטים שיש להוביל. אם ברצונכם לשמוע פרטים נוספים אודות שירותי העברת פסנתר, שימוש במנוף ועוד, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו, אפי שירותי הובלה.

לפרטים נוספים חייגו