צרו עימנו קשר בטופס הבא

בין שירותינו

שירותי אריזה

אצלנו, בחברת אפי הובלות, מספקים לא רק שירותי הובלה נטו. בין שלל השירותים שאנו מציעים (כדוגמת שירותי מנוף אי פירוק והרכבת רהיטים) אנו מספקים גם שירותי אריזה. לבקשת לקוחותינו, אנו ערוכים ומוכנים לספק שירותי אריזה משלל סוגים, גם אורזים תכולה של בית וגם אורזים תכולה של משרד. אנו מבצעים את הכל במיומנות ובהקפדה, כי האריזה שומרת את התכולה ועל החפצים שמעבירים. האריזה, קרטון או ניילון, שומרים מפני פגיעה או לכלוך גם בזמן הפריקה וההטענה וגם בזמן ההובלה עצמה.

אפי הובלות יודעים לארוז בשבילכם

בין לקוחותינו ישנם כאלה אשר מעדיפים לבצע את האריזה בעצמם. אחרים מעדיפים כי חברת ההובלות תבצע את האריזה על בסיס הניסיון והידע. לפעמים, האריזה נעשית במשולב, כאשר הלקוח אורז חלק מהתכולה באמצעות קרטונים שאנו מספקים ואילו אנו יודעים לארוז פריטים מיוחדים, גדולים או כבדים. למשל, אנו מבצעים פירוק ואריזה של כל סוגי הרהיטים. אנו אורזים במיומנות ובזהירות מקררים וגם פסנתרים. יש ביכולתנו לארוז עבורכם את המטבח ויש לנו מיומנות לארוז גם חפצים מאוד שבירים ומיוחדים. עבור לקוחותינו המשרדיים, אנו אורזים במשנה זהירות את המחשבים ולצורך כך אנו משתמשים לא רק בקרטונים אלא גם בניילון שמסוגל לספוג זעזועים או טלטולים (ניילון מסוג פצפץ).

צריכים קרטונים? 

עבור לקוחות שאין להם זמן וכוח לבצע אריזה, אנו מסייעים באריזה. עבור לקוחותינו שאורזים בעצמם פריטים כגון ספרים, צעצועים, בגדים וכלי מטבח אנו מספקים כחלק מהשירות שלנו קרטונים חדשים במידת הצורך.

קבלו מאיתנו טיפים ורעיונות

אם אתם צריכים העברה של דירה, אם אתם צריכים העברה של תכולת בית, אם אתם צריכים מישהו שיוביל עבורכם מקרר או פסנתר או כל דבר אחר, תוכלו לקבל מאתנו גם הובלה וגם שירותי אריזה. שירותי אריזה שגם ייקלו עליהם בהמשך על סידור הבית החדש או סידור המשרד. כמקצוענים שעוסקים יותר מ-30 שנה בהובלות, אנו מכירים את הערך של אריזה טובה ונכונה. נוכל לסייע לכם בנושא זה בכל שאלה או בכל טיפ שתצטרכו.

לפרטים נוספים חייגו